| Adres: | Potterijstraat 84 Tienen |
| Referentie: | ISP14788/JSK |
| Vraagprijs: | € 224 000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Stad centrum |
| Perceeloppervlakte: | 224 m² |
| Perceelbreedte: | 9,2 m |
| Perceeldiepte: | 31 m |
| Bewoonbare opp.: | 140 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Gevelbreedte: | 4 m |
| Bouwlagen: | 3 |
| Algemene staat: | Te renoveren |
| Slaapkamers: | 3 (12.60 m², 13.30 m², 13.50 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 25 m² |
| Keuken: | 12 m², Half-open keuken, Ingericht met toestellen |
| Kelder: | 17 m² |
| Wasplaats: | 15 m² |
| Tuin: | 100 m² |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Garage Types: | Vrijstaand steen, Garagebox |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen |
| Snelweg: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Enkel, Dubbel |
| Waterleiding: | OK |
| Sanitair: | OK |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Individueel, Gas |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie |
| Internet: | Ja |
| Rolluiken: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 661 |
| Kadastrale benaming: | Tienen |
| Kadastrale Nummers: | 0068MP0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 224 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20251216-0000810379-RES-4 |
| EPC Index: | 399,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | D |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 16/12/2035 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Geïnventariseerd erfgoed |