| Adres: | Reizigersstraat 72 Tienen |
| Referentie: | ISP22267/JSK |
| Vraagprijs: | € 299 000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Stad centrum |
| Perceeloppervlakte: | 181 m² |
| Perceelbreedte: | 6,1 m |
| Perceeldiepte: | 29,7 m |
| Bewoonbare opp.: | 127 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1959 |
| Gevelbreedte: | 6,1 m |
| Bouwlagen: | 3 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 3 (12.40 m², 14.70 m², 14.80 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 30 m², Doorzonkamer |
| Keuken: | 15 m², Half-open keuken, Ingericht met toestellen |
| Bijkeuken: | 5 m² |
| Berging: | 13 m² |
| Zolder: | 45 m² |
| Kelder: | 57 m² |
| Terras: | 27 m² |
| Tuin: | 66 m² |
| Tuin breedte: | 11 m |
| Tuin diepte: | 6 m |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Snelweg: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Dubbel |
| Waterleiding: | OK |
| Sanitair: | OK |
| Elektriciteit: | Niet conform |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Individueel, Gas |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Internet: | Ja |
| Rolluiken: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja - 15 stuks uit 2009 |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 865 |
| Kadastrale benaming: | Tienen, afd 3 |
| Kadastrale Nummers: | 0578L2P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 181 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260429-0003858877-RES-1 |
| EPC Index: | 686,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | F |
| Renovatieplicht: | Ja |
| EPC Geldig tot: | 29/04/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met culturele, historische en/of esthetische waarde |
| Overstromingsgevoelig: | Mogelijk overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | |
| Erfgoed: | Geïnventariseerd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |