| Adres: | Kruiskensstraat 36 Landen |
| Referentie: | ISP22199/JSK |
| Vraagprijs: | € 349 000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Landelijk |
| Perceeloppervlakte: | 780 m² |
| Perceelbreedte: | 13 m |
| Perceeldiepte: | 62,8 m |
| Bewoonbare opp.: | 228 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Gevelbreedte: | 13 m |
| Bouwlagen: | 3 |
| Algemene staat: | Te renoveren |
| Slaapkamers: | 3 (9.60 m², 13.60 m², 19 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 36 m², Doorzonkamer |
| Keuken: | 26 m², Half-open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | 52 m² |
| Zolder: | 97 m² |
| Kelder: | 52 m² |
| Veranda: | 42 m² |
| Terras: | 32 m² |
| Tuin: | 513 m² |
| Tuin breedte: | 12,5 m |
| Tuin diepte: | 43 m |
| Garage: | 1 (2 plaatsen) |
| Garage Oppervlakte: | 25 m² |
| Snelweg: | Ja |
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Restaurant: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Enkel, Dubbel |
| Waterleiding: | OK |
| Sanitair: | OK |
| Elektriciteit: | Niet conform |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas - Viesmann Condensatie - 2009 |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Individueel, Gas - Viesmann Condensatie - 2009 |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Internet: | Ja |
| Rolluiken: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 745 |
| Kadastrale benaming: | Landen, afd. 7, Neerwinden |
| Kadastrale Nummers: | 455XP000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 780 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260326-0003833816-RES-1 |
| EPC Index: | 431,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | E |
| Renovatieplicht: | Ja |
| EPC Geldig tot: | 26/03/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met landelijk karakter |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |