| Adres: | Zijdelingsestraat 21 Tienen |
| Referentie: | NB22117/JSK |
| Vraagprijs: | € 199 000 |
| Type: | Bel-étage |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Stad centrum |
| Perceeloppervlakte: | 97 m² |
| Perceelbreedte: | 5 m |
| Perceeldiepte: | 17,5 m |
| Bewoonbare opp.: | 146 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Gevelbreedte: | 5 m |
| Bouwlagen: | 3 |
| Algemene staat: | Te renoveren |
| Slaapkamers: | 2 (16.50 m², 20.40 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 33 m², Doorzonkamer |
| Keuken: | 16 m², Half-open keuken, Ingericht met toestellen |
| Zolder: | 42 m² |
| Kelder: | 45 m² |
| Terras: | 19 m² |
| Snelweg: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinstation: | Ja - op minder dan 500 m |
| Treinhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Individueel, Gas |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Lift: | Ja - Niet meer in gebruik |
| Internet: | Ja |
| Rolluiken: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Kadastrale benaming: | Tienen, Afd 2 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20250117-0003507697-RES-1 |
| EPC Index: | 508,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | F |
| Renovatieplicht: | Ja |
| EPC Geldig tot: | 17/01/2035 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geïnventariseerd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |