| Adres: | Kabbeekvest-Breughelhof 140 Tienen |
| Referentie: | ISP22219/JSK |
| Vraagprijs: | € 219 000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Stad centrum |
| Bewoonbare opp.: | 73 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1970 |
| Op verdieping: | 8 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 2 (8.10 m², 12.20 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 32 m², Doorzonkamer |
| Keuken: | 7 m², Half-open keuken, Ingericht met toestellen |
| Kelder: | 3 m² |
| Terras: | Ja |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Plat dak met roofing |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Dubbel |
| Waterleiding: | OK |
| Sanitair: | OK |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Gas |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Rolluiken: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 894 |
| Kadastrale benaming: | Tienen, afd 3 |
| Kadastrale Nummers: | 0080P4P0000, 0080P4P0102, 0080P4P0429, 0080P4P0431 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 3.641 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20250716-0003648176-RES-1 |
| EPC Index: | 213,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | C |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 16/07/2035 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geïnventariseerd erfgoed |