| Adres: | Elst 3-b/8 Tienen |
| Referentie: | NB22213/JSK |
| Vraagprijs: | € 249 000 |
| Type: | Appartement |
| Ligging: | Voorstad |
| Bewoonbare opp.: | 78 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2013 |
| Op verdieping: | 3 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 2 (10 m², 8 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 29 m² |
| Keuken: | 5 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | 3 m² |
| Terras: | 9 m² |
| Garage: | 1 plaats |
| Garage Oppervlakte: | 15 m² |
| Garage Types: | Parkeerkelder, Parkeerplaats, Toegang tot lift |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinstation: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Restaurant: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Plat dak met beton |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Dubbel |
| Elektriciteit: | conform |
| Verwarming: | Aardgas |
| Verwarmd water: | Individueel, Gas |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 905 |
| Kadastrale benaming: | Tienen, afd 2 |
| Kadastrale Nummers: | 23T2P0101, 23T2P0246, 23T2P0109 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 4.613 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20230713-0002941671-RES-1 |
| EPC Index: | 163,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 13/07/2033 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |