| Adres: | Kliniekstraat 28-b/7 Tienen |
| Referentie: | NB22116/JSK |
| Vraagprijs: | € 320 000 |
| Type: | Appartement |
| Ligging: | In centrum |
| Bewoonbare opp.: | 82 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2020 |
| Bouwlagen: | 1 |
| Op verdieping: | 3 |
| Slaapkamers: | 2 (11.25 m², 9.75 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 30 m², Woonkamer |
| Keuken: | 12 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | 3 m² |
| Kelder: | 3 m² |
| Terras: | 14 m² |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Garage Oppervlakte: | 15 m² |
| Garage Types: | Parkeerkelder, Parkeerplaats, Elektrische poort |
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, Aluminium |
| Dak: | Plat dak |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Dubbel |
| Waterleiding: | OK |
| Sanitair: | OK |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Mech. ventilatie : | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.003 |
| Kadastrale benaming: | Tienen, Afd 3 |
| Kadastrale Nummers: | 0081G3P0061, 0081G3P0216, 0081G3P0344 |
| EPC Certificaat Nr.: | 24107-G-2015/0273/EP02583/A130/D01/SD017 |
| EPC Index: | 102,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC E-peil: | 49,00 |
| EPC Geldig tot: | 27/02/2031 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |