| Adres: | Menegaard 60--/61 Tienen |
| Referentie: | C22209/JPK |
| Prijs: | € 170/maand |
| Type: | Parkeerplaats |
| Beschikbaar vanaf: | 1/04/2026 |
| Ligging: | Stad centrum |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Parking: | 2 |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Fundering: | Kelder |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |