| Adres: | Elst 3-b/5 Tienen |
| Residentie: | Residentie Ter Elst |
| Referentie: | NB22336/JSK |
| Vraagprijs: | € 239 000 |
| Type: | Appartement |
| Ligging: | Voorstad |
| Bewoonbare opp.: | 73 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2013 |
| Op verdieping: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 2 (9.50 m², 8.72 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 25 m², U-kamer |
| Keuken: | 5 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | 2 m² |
| Terras: | 5 m² |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Restaurant: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Plat dak |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Dubbel |
| Elektriciteit: | conform |
| Verwarming: | Aardgas |
| Verwarmd water: | Individueel, Gas |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Mech. ventilatie : | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 873 |
| Kadastrale benaming: | Tienen, Afd 2 |
| Kadastrale Nummers: | 23T2P0101, 23T2P0259, 23T2P0271 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 4.613 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20230713-0002943689-RES-1 |
| EPC Index: | 131,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 13/07/2033 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |