| Adres: | Leuvensestraat 94 Tienen |
| Referentie: | C22243/JPK |
| Prijs: | € 1 250/maand |
| Type: | Winkelruimte |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | Winkelcentrum |
| Perceeloppervlakte: | 293 m² |
| Perceeldiepte: | 28 m |
| Bebouwde opp.: | 204 m² |
| Gevelbreedte: | 20,59 m |
| Op verdieping: | 0 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Opslagruimte: | 16 m² |
| Showroom: | 129 m² |
| Snelweg: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| (Stads)centrum: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Plakwerk |
| Beglazing: | Enkel |
| Verwarming: | Elektriciteit |
| Lift: | Ja |
| EPC Certificaat Nr.: | 20250623-0003631762-KNR-1 |
| Energielabel: | C |
| EPC Geldig tot: | 23/06/2035 |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geïnventariseerd erfgoed |